Logo

ul. Ludwika Zamenhofa 7 /4, 00-165 Warszawa
tel/fax. 22 635 15 49, kom. +48 606 950 650

 
Logo

Ubezpieczenia


Zajmujemy się prowadzeniem spraw w zakresie roszczeń odszkodowawczych powstałych w wyniku zaistnienia wypadków komunikacyjnych.


W związku z tym prowadzimy procesy przed Sądowe i Sądowe w zakresie odpowiedzialności z polis ubezpieczeniowych AC i OC, pojazdów mechanicznych, takich jak samochody ale także innych pojazdów czy urządzeń jak np. motocykle czy też urządzeń i pojazdów budowlanych.

Prowadzimy przy tym sprawy, dotyczące zarówno osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych z zakresu szkody na mieniu (np. kradzież / uszkodzenie samochodu) jak i na osobie (np. uszkodzenie ciała / rozstrój zdrowia). Prowadziliśmy sprawy z udziałem takich firm jak PZU, Ergo Hestia, Warta, Compensa oraz innych.

Kancelarię cechuje w tym zakresie duża skuteczność. W sprawach niniejszych podchodzimy indywidualnie, chcąc zapewnić jak największą ochronę prawną swoim Klientom. Współpracujemy przy tym z rzeczoznawcą PZMOT, który, w razie potrzeby ocenia wartość uszkodzeń, przyczyny wypadku, wysokość odszkodowania oraz wartość naprawy.

Zakres usług:
  • roszczenia OC / AC
  • sprawy indywidualne