Logo

ul. Ludwika Zamenhofa 7 /4, 00-165 Warszawa
tel/fax. 22 635 15 49, kom. +48 606 950 650

 
Logo

Obrót gospodarczy


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności prawa spółek, prawa budowlanego, prawa własności intelektualnej. Świadczymy pomoc prawną, w tym przygotowujemy opinie prawne, udzielamy bieżących porad i konsultacji prawnych.


Reprezentujemy podmioty gospodarcze w sporach sądowych. Uczestniczymy na bieżąco w negocjacjach, doradzamy podczas prowadzenia przez przedsiębiorców procesów inwestycyjnych. Procesy sądowe prowadzimy przed Sądami Wszystkich Instancji wraz z postępowaniem egzekucyjnym.

Kancelarię w tym zakresie wzbogaca wieloletnia współpraca adw. Michała Jaszewskiego z jednym z największych Developerów w Kraju. Uczestniczymy na bieżąco w negocjacjach, doradzamy podczas wykonywania działalności gospodarczej przez różne podmioty.

Doradzaliśmy naszym Klientom przy takich Inwestycjach jak np. Budowa Złotych Tarasów w Warszawie, budowa Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie, budowa kompleksu Jachranka w Serocku, budowa Metra w Warszawie, remont Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM) oraz udział w wielu innych inwestycjach gospodarczych.

Nadto weryfikujemy kontrakty w jakich uczestniczą Nasi Klienci, starając się dostrzec płynące z Nich zagrożenia oraz zabezpieczyć Naszych Mocodawców na przyszłość. Staramy się nieustannie podnosić w tym zakresie swoje kompetencje uważnie śledząc zmiany przepisów, oraz analizując rynek tych usług.

Zakres usług:
  • Prawo gospodarcze
  • Prawo spółek
  • Prawo kontraktów
  • Prawo budowlane
  • Mediacje i negocjacje