Logo

ul. Ludwika Zamenhofa 7 /4, 00-165 Warszawa
tel/fax. 22 635 15 49, kom. +48 606 950 650

 
Logo

Kancelaria adwokacka


Kancelaria Adwokacka Michał Jaszewski działa na rynku od ponad 16 lat i przez cały ten czas pracuje w biznesie z wieloma podmiotami gospodarczymi, prowadzi również sprawy klientów indywidualnych.


Michał Jaszewski jest absolwent studiów prawniczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie w 2004 roku. Członek sekcji praktyków prawa Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent studiów podyplomowych UW z zakresu “Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych metod rozwiązywania sporów”. Absolwent studiów podyplomowych (Akademia Leona Koźmińskiego) na kierunku "psychologia biznesu". Mediator wpisany na listę przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Mediator wpisany na listę przy NRA w Warszawie.

Adwokat Michał Jaszewski zdobył bardzo szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a wieloletnia współpraca z jednym z największych Developerów w Polsce zaowocowała zdobyciem odpowiedniej wiedzy i umiejętności w obsłudze spółek, podmiotów w tej branży.
 

Z usług Kancelarii korzystają zarówno duże podmioty gospodarcze, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa, z kraju a także z zagranicy. Kancelaria zajmowała się  w razie potrzeby prowadzeniem spraw z podmiotami gospodarczymi z siedzibą  m.in. w Danii, Portugalii, Włoszech, czy też w Państwie Izrael oraz w Brazylii.

Stale współpracujemy z

  • Syndykami
  • Rzeczoznawcami majątkowymi
  • Rzeczoznawcami PZMOT
  • Państwowymi rzeczoznawcami majątkowymi
  • Kancelariami notarialnymi
  • Kancelariami komorniczymi